Unknown character set: 'utf-8' PMJ Clan - Diskuzní fórum: Přihláška dOxerinO_

Vítejte na naší stránce, pro více informací se prosím zaregistrujte

Registracia Obnova.h.

Číst diskuzi
PMJ Clan » // VEŘEJNÉ (TUTO SEKCI VIDÍ VEŘEJNOST) » Nepřijati
 Vytisknout diskuzi
Přihláška dOxerinO_
pekac
Mates sorry ses kámos ale přiznej si,, že by si tu tak extremě dlouho nevydržel, protože pak tě zase chytne něco jinačího a po par dnech nebo tydnech se přijde omlouvat jak nevím co .. nevím jaky ses tedkom protože už jsem s tebou dlouho nemluvil ale i tak si myslím, že ses pořád stejny (neber to ve zlém) a konec koncu, zatýkat s pmj mužeš tak či tak ne? akorad se tu jedná to blbé 3 písmenka za jmenem - NE Úsměv ..a přiznej si, že nejsi zase takový jak píšeš

DOX
Ak mam byť zasa ja úprimny, tak mna zasa štve čo za hlúposti píšte niektorí Šklebící se Nechcel som na to reagovať pretože mi to prišlo celkom blbé, ale čo už. Tak do prdele jasné že nevieš aký som ked nehrávaš. Tieto nie mi ani drať srdce nemusia ked vidim dôvody, ktoré k tomu píšete (čest jednej vynimke). A nevydržal? Ak mam pravdu povedať, celu dobu co som na serveri tak som na Teamspeaku s PMJ members. Tak keby si pekáč hral tak uvidiš, neviem či vy ste niektorí bez omylný, bez chyby a bez prehrešku, to vás potom uznávam. Tak prečo nevytahovat veci 2 roky do zadu. Krásne sa mi ukázalo, že hráči z PMJ čo so mnou hraju, mi nie nedali, lenze takto z toho plynie len jedno. "nesúď to čo si nezažil".
Príde mi stupidne takto sa tu voči mojej osobe vyjadrovať, ako ty/vy môžete/š vedieť, či som taký alebo nie? Príklad, ked už takto súdime druhých, pozri sa do AdminTeamu a povedz ci su vsetci bez prehrešku, dikes.
Ja rád vediem intelektualne rozhovory, ale tu ked toto píšete, sa to k tomu nepriklania, je to hra, máte pravdu, ale sakra vás by neštvalo keby niečo takéto niečo o Vás hovorí? Ked budete chciet napísať "mal si na to mysliet predtym ako si robil také veci". tak si 40x prečítajte čo som napísal o pár riadkov vyššie.
a přiznej si, že nejsi zase takový jak píšeš

Mám byť úprimny? Nedovolil by som si o niekom toto povedať ked som na serveri raz za 2 roky a o tej osobe nemam ani páru, tak to teda nie. Pekac, si moj kamarát už dlhú dobu to vieš, síce sme není v kontakte ale stále to tak berem. Keby mam súdiť človeka podla minulosti, nemám priatelov a s nikym by som sa nepriatelil Úsměv Trošku na zamyslenie,
i tak si myslím, že ses pořád stejny

Hej no, lepšie je vedieť ako myslieť ^^. Od koncu roku 2015 člen HT. Žiadny ban a ešte som teda žiadnu stiažnosť okrem nejakích blbostí nepočul. Samozrejme, viem presne ktorý po odoslaní mojho textu niečo namna dohladá, kludne, však ako som písal, asi su niektorí bez omylu! Šklebící se Možno teraz príde že mám proti niekomu niečo, práveže nie, ani s jednym hracom nemam problem. Ani taky Stener co tu nahadzal trosku neprávom špinu na moje meno, tak u mna neklesol, mam ho stále rád ako pred pridanim prihlášky. Ale radšej napisať úprimne čo si myslím ako by som tu mal písať niečo neuprimne (hovorim o mne nie o Stenerovi). Dalšie slová radšej poviem na Teamspeaku, takže poke, som každý den v PMJ roomke. Pretoze rád by som si vypocul ci takéto slová niekto povie bez toho aby sa zasekol a povedal to zo srdca. Mám Vás rád Úsměv Všetkých ^^ Úsměv ďakujeeem Úsměv teším sa. ^^ Úsměv

Black Sun
Okay. Přihláška ohledně Doxerina byla vyřešená už před několika dny. Podle ankety dostal 4x ANO a 5x NE. Zde není co řešit. Pokud někdo máte nějaké otázky, nebo Vám leží na srdci více věcí, které by jste rádi pověděli Doxerinovi, či někomu jinému, přijďte na TeamSpeak a nebo 28.12. 2016 na sraz v Praze. Tak se můžete vyprávět dle libosti až do zavíracích dob nebo do té doby, dokud vám neodpojí internet, za nezaplacený účet.

Strelec
Doxerino, ty mě začínáš víc a víc srát. Ty pokuď teda chceš psát upřímně, tak napiš o tech všech banech co jsi dostal. Podle toho co jsi napsal jsi dostal ''jen'' perma a potom nic. Nechápu co se to tady děje, vyhodíme MrFreekilla za to že dostal ban na 5 dní a místo toho chcete příjmout hráče co měl tolik bannů že je nemůže ani spočítat, promiňte ale trochu to nechápu. Já s Doxerinem problém neměl, kdyby psal upřímně, tak bych u druhé přihlášky možná dal i Ano, ale s takovou asi už ne.

DOX
Samozrejme že som dostal ban aj predtym perma banom, nie jedenkrát, každý vie že som bol beťár, napísal som tam ten perma z dôvodu, lebo to mi prislo najdolezitejsie, ban dostalo dosť hráčov. Bral som ako povinnost napísať o tom smazanom účte a tam to hasne. Ale pokial teda vadí, tak napíšem teda čo si pamätám. Dostal som ban za Aimbot, to je jasné, pretože som bol "extra ultra profi sawner ktorý hral čiste a bol najvačši skiller", bol som to na čo sa hrajú hráči teraz, len mne sa na to prišlo Šklebící se Dalej som dostal ban za scam, to je tiež jasné, ale ked sa na to tak spätne pozriem, je to celkom smutné ale aj smiešne, ked si uvedomím akou formou som to robil a ako som sa správal, tak to je teda celkom funny, aspon pre mna Šklebící se Dalej si už teda nespominam, to ma ospravedlnte, dik

Black Sun
Tak jedna věc je, že nikdo nepřišel se 100% věci, že dOxerinO bude přijatý. Byl pouze navržený a pár lidem se návrh líbil. To ale neznamená, že je to věc jasná. Od toho jsme tým, aby jsme o tom diskutovali. To je přece jasné. Dox neprošel. To je další jasná věc. Ať už z jakýchkoliv důvodů, ale neprošel. A podle toho co vidím, tak neprojde ani za 2,3,4, či já nevím kolikátou přihlášku. Neboť vidím názory hráčů a Doxovo reakce. Což do budoucna určitě ničemu nepřispívá. Takže si myslím, že toto téma můžeme vážně uzavřít. Nemá cenu diskutovat o tom, co Dox měl, jestli psal pravdu nebo ne, když přijat nebyl. A opravdu s určitostí mohu sdělit, že ani nebude. Ti co dali NE, v tom mají jasno a svůj názor nezmění. Jak jsem psal, soudím dle reakcí. Bylo by tedy dobré, aby se vyjádřil Emibure a uzavřel toto téma. Díky

pekac
Hele jak to tak čtu tak už se musím smátŠklebící seD jestli sem Mates tak mooc chceš a za to že si Teda Kámoš tak pokud by ti ten můj blbý hlas pomohl tak ti dám Ano ale to co jsem napsal předtím je podle mě aspoň částečně pravda.. takže ještě jednou pokid mu to pomůže tak mu odpravuji Teda na ANOŠklebící seD

Black Sun
Bohužel, žádné opravy se konat nebudou. Co je psáno, je dáno. Hlasování už proběhlo. Z 9 hráčů 5 hlasovalo proti. I kdyby byla možnost hlas změnit, i tak by to nijak situaci okolo doxe nezměnilo. Smiřte se s tím a dále to nerozvádějte.

emibure
Přihláška uzavřena a hráč nebyl přijat.

Přejít na fórum:
UŽIVATELSKÁ ANKETA

Zatím nejsou žádné ankety.

Zobrazit jména hlasujících
Členové PMJ
Partneři webu
GTA-Multiplayer.cz Clan PIGS policejnidenik.cz tisen.tv clan f4k