Unknown character set: 'utf-8' PMJ Clan - Diskuzní fórum: Prihláška - Marshall_

Vítejte na naší stránce, pro více informací se prosím zaregistrujte

Registracia Obnova.h.

Číst diskuzi
PMJ Clan » // VEŘEJNÉ (TUTO SEKCI VIDÍ VEŘEJNOST) » Nepřijati
 Vytisknout diskuzi
Prihláška - Marshall_
Marshall_
Nick: Marshall_

Věk: 18

Odehraný čas na serveru WTLS: 1882 hodín

Zkušenosti Policisty: Bohužiaľ, mám len niečo okolo 1200 skúseností...

Předešlé Clany: rStreets]

Dostal(a) si někdy BAN na WTLS serveru ? Nikdy som ban nedostal, nikdy som nemal žiadne vážnejšie problémy a vždy sa snažím pomôcť hráčom čo najlepšie viem.

Proč chceš do clanu PMJ? Dôvod, prečo chcem byť súčasťou klanu PMJ je ten, že ste super komunita ľudí, s ktorými som nikdy nemal žiaden problém, hráči sú tolerantní, vtipní a priateľskí a mám s nimi len dobré vzťahy.

Souhlasíš s podmínky Clanu PMJ a budeš je dodržovat? Podmienky som prečítaj a budem ich dodržovať Úsměv

Jaké všechny nicky si použil(a) na serveru WTLS?
Moje nicky nie sú zase tak pestré, pretože vždy to bolo niečo s Marshall, ted ako Marshallko, MRSHLL, Marshallis apod.


Napiš něco o sobě:
Tak, moje meno je Matúš, mám 18 rokov pochádzam z mesta Poprad na východnom Slovensku. Študujem tretí ročník na Súkromnej strednej odbornej škole v Poprade, odbor Informačné a Digitálne Technológie. Som priateľský človek s ktorým je možno dobre pokecať, pokiaľ ma nenaštvete samozrejme, ale to vždy rýchlo prejde Úsměv. Som hráčom od roku 2012, kedy som si založil prvý účet. Vlastníkom tohoto účtu som od roku 2014. Do dnešného dňa som bol členom teamu rStreets, kde som zastával funkciu Managera Teamu a pred opustení tímu v Októbri z osobných dôvodov funkciu Leadera Teamu. Na serveri som aktívnym členom Helper teamu už 10 mesiacov.
 
Stener
Neznal jsi klan SHERIFF? Něco mi ten nick říká-rok 2012
 
Marshall_
Samozrejme, že poznám SHERIFF Úsměv
 
Maselko
Marhalle, znám tě, ale nevím kam tě přesně zařadit. Ale chceme tady člověka co baví dělat policistu protože jsme "policejní klan". Tvé zkušnosti/počet hodin jsou dost slabé. Jestli dobře pamatuju tak nejslabší hráče co jsme nabrali měli něco kolem 3-4k zkušeností a to jsme dost váhali. Můj názor je takový, udělej tak 5k zks a máš mé ano ;)

Je to jen můj názor, počkej až se vyjádří ostatní ;)

media.loupak.cz/soubory/obrazky_n/_vlastni/1_2014/036def1ea9d56538fcb04d6c0680cae3.jpg
 
janielitka
Asi tak jak piše Maslo. Sme policajny klan, tak nejaka ta policajna aktivita tam musi byť viditeľna. Aby sme si boli isti, že maš o klan naozaj zaujem a že to nie je len "potreba niekam patriť" bude lepšie ak najprv dorobiš tych 5000 skusenosti a potom nemam absolutne žiaden problem ti dať ano, lebo z toho čo ťa poznam si uplne v pohode a bezproblemovy hrač a to je pre nas kľučove. Úsměv
 
Marshall_
Nie je problém, dal som si cieľ zatknúť minimálne 100 hráčov za deň, tak to nepotrvá dlho Úsměv ďakujem, že mi dávate šancu.
 
Black Sun
Ahoj. Jsi celkem v pohodě, ale chtělo by to věnovat větší pozornost.

Podmínky k přijetí zde : http://pmjclan.fu...u/podminky

Pokud vedení klanu nerozhodne jinak, platí stále toto pravidlo. Jakmile někdo z členů PMJ podá návrh na tvé přijetí, bude hlasování. Pokud v něm však 3 členové budou proti, bohužel nebudeš přijat.

Dále, když už čtu to co si výše napsal, tak neunikla mi tato věc:

Proč chceš do clanu PMJ? Dôvod, prečo chcem byť súčasťou klanu PMJ je ten, že ste super komunita ľudí, s ktorými som nikdy nemal žiaden problém, hráči sú tolerantní, vtipní a priateľskí a mám s nimi len dobré vzťahy.


Kde bereš tu jistotu, že jsme super komunita lidi, že jsme tolerantní, vtipní a přátelští? To mě celkem zajímá. Nebo podobně věci píše úplně každý, kdo sem přijde, ale jakmile zjistí, že ho mezi sebe okamžitě nevezmeme, tak to mínění o vtipu, toleranci a přátelství, jaksi okamžitě mizí. A co více, zájem o komunitu. PMJ není rStreet, ani SD, DS, PiG ani AT ani cokoliv jiného, kde podáš přihlášku a čekáš na vyjádření. Zde si hráč členství musí zasloužit.
 
Jackpal
Jelikož myslím že je podmínka více jak 5k zkušeností u policie kterou asi momentálně nesplňuješ a hlavně nevidím tu doporučení od některých členu od PMJ. Takže za mě bohužel NE
 
Stener
Zatykej, zatykej a my tě budem pozorovat a poznávat, jen se kvuli nam nesnaš přetvařovat jak to uměli někteří hráči..
 
Black Sun
Souhlasim se Stenerem. Presne tak to totiz drtiva vetsina hracu delala. Po neuspechu rozvazali kontakty a ticho po pesine.
 
Marshall_
hh Úsměv Tak to nie je problém, zatýkať, zatýkam. Od podania prihlášky som zatkol už cca 550 hráčov, takže to nie je problém, čo sa týka neúspechu, nemám 11 rokov aby ma to zdrvilo a začal Vás ako komunitu hráčov nenávidieť, nemám dôvod. Čo sa týka tej istoty, ako spomínal BlackSun, tak túto istotu beriem, pretože poznám váších členov, nie všetkých a možno ani osobne, ale určite môžem povedať, že som si istý tým, čo som napísal Úsměv
 
Black Sun
Jsem zvědav. Nebo opravdu, takových hráčů bylo mnoho, někteří byli i přijati a posléze vyhozeni, ze ne-aktivitu, či jiný problém. A byli to též zprvu dobří hráči a dnes jim nestojíme ani za pozdrav a ani za špetku zájmu. Proto jsme dospěli k závěru, že si hráče vybereme sami. Naposledy byli přijati BlackTwoo a Akacik, jelikož je známe a nikdy s nimi nebyl problém. Take v přihláškách nebyl ani jeden záporný komentář či nesouhlas. A takhle já si představuji člena, se kterým si rád zahraji, rád se pobavím na teamspeaku a co více, rád ho uvidím na osobním srazu. Momentální stav který tu je, je plně vyhovující a absolutně bezproblémový. Jakmile naplníš minimálně 50% z toho, začnu o tom přemýšlet. Ale sám musíš vědět, kde začít. Nevím jak ostatní, ale já se prosit o nic nebudu a to nemyslím ve zlém. Ale znáš to. Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Buď kladný a aktivní, projev zájem a to ti možná přinese to, co očekáváš. Trpělivost je též důležitá. Je to stejné, jako když z jara čekáš na podzim, až spadne první jablko ze stromu.
 
Přejít na fórum:
UŽIVATELSKÁ ANKETA

Zatím nejsou žádné ankety.

Zobrazit jména hlasujících
Členové PMJ
Partneři webu
GTA-Multiplayer.cz Clan PIGS policejnidenik.cz tisen.tv clan f4k