Unknown character set: 'utf-8' PMJ Clan - Diskuzní fórum: Přihláška DJ_Killer

Vítejte na naší stránce, pro více informací se prosím zaregistrujte

Registracia Obnova.h.

Číst diskuzi
PMJ Clan » // VEŘEJNÉ (TUTO SEKCI VIDÍ VEŘEJNOST) » Nepřijati
Chcete mě do klanu?
NE NE 56%[5 Hlasy]
ANO ANO 44%[4 Hlasy]
Počet hlasů : 9
 Vytisknout diskuzi
Přihláška DJ_Killer
Killerko
Nick: DJ_Killer
Věk: 21
Odehraný čas na serveru WTLS: 1870 hodin a 5 minut
Zkušenosti Policisty: 6232
Předešlé Clany: PMJ, 7K
Dostal(a) si někdy BAN na WTLS serveru ? Ano, reklama
Proč chceš do clanu PMJ? Když za brouzdám do historie clanu, tak tenhle klan je jeden z nejstarších, který se nejvíce drží. Super kolektiv, pořád stejný a to je nejdůležitější. Na nic si nikdo nehraje.
Souhlasíš s podmínky Clanu PMJ a budeš je dodržovat? Souhlasím, budu podmínky splňovat a dodržovat
Jaké všechny nicky si použil(a) na serveru WTLS? DJ_Killer
Napiš něco o sobě: Mám podobné zaměstnání, jako Emík, takže ví, jak to všechno probíhá, co se týče mé aktivity, tak samozřejmě budu aktivní, co nejvíce, ale jak říkám, někde nás zakopají, dají nám špatnou souřadnici a v lese zrovna dobrý signál na hraní WTLS není. Kdyby toho bylo málo, tak veškeré otázky a odpovědi Vám řeknu na skype nebo někde Úsměv

Velké díky patří Jance za doporučení!

//Ghostly: Upraveno, špatně vytvořené hlasování
Upravil/a Ghostly dne 14-08-2017 17:57

janielitka
Z mojej strany dostaneš ešte jednu POSLEDNU šancu. Ale tak ako sme sa dohodli, žiadne arogantne spravanie voči hračom a už vobec ne členom klanu, žiadne nadavky v chate, aby som sa nemusela hanbiť koho sme to prijali. Ak budeš prijaty a budu na teba naďalej sťažnosti, vieš čo bude nasledovať (tvrde tresty bičom, kastracia...) Šklebící se Za mňa teda ano. Nesklam ma

Jackpal
Jak se říká, každý by měl dostat druhou šanci ale když zklameš tak prostě budeš vyhozen. Za mě ANO ale jen z důvodu poslední šance

Maselko
No trochu jsem si prohlídl forum 7k a usoudil že se tento člověk nezměnil, ale pokud bude většina clanu pro, nebudu mít s tím problém. Takže za mě NE.

Akacik
Říká se, že dát někomu druhou šanci , je jako dát někomu další náboj do zbraně.. Nicméně Killera znám, a poslední dobou se nechová špatně... Takže já dávám ANO, snad ten náboj nepoužiješ proti nám.

Ghostly
Já dávám NE, protože nemohu pustit mezi nás člověka, který se k nám otočil zády a udájně i nadával. Hráči, kteří od nás odešli kvůli své neaktivitě nebo odchodu zcela dobrovolném bych bral, ale je tu prostě ta minulost..
Samozřejmě nemám problém změnit názor, když neuvidím nějaké problémy a nadávky...

Ghostly
Odůvodněte každý svůj hlas, žádné anonymní hlasy...

pekac
Tak jak říká většina.. druhá šance někdy není k zahození.. já si myslím je killer už dospěl nebo jak to napsat a snad už bude vše ok.. dřív jsem sním zatýkal nonstop takže jinak žádnej problém.
Upravil/a Hakiss dne 15-08-2017 21:58

mmiirreekk
ja teda davam ne, minulost se proste neda smazat a taky nepises pravdu do prihlasky, ban si nemel jen za reklamu

emibure
3x NE bohužel minulost je zlá ... hráč není přijat

Přejít na fórum:
UŽIVATELSKÁ ANKETA

Zatím nejsou žádné ankety.

Zobrazit jména hlasujících
Členové PMJ
Partneři webu
GTA-Multiplayer.cz Clan PIGS policejnidenik.cz tisen.tv clan f4k