Unknown character set: 'utf-8' PMJ Clan - Diskuzní fórum: Přihláška Josef

Vítejte na naší stránce, pro více informací se prosím zaregistrujte

Registracia Obnova.h.

Číst diskuzi
PMJ Clan » // VEŘEJNÉ (TUTO SEKCI VIDÍ VEŘEJNOST) » Nepřijati
Chcete mne do Clanu?
ANO ANO 0%[0 Hlasy]
NE NE 100%[3 Hlasy]
Počet hlasů : 3
 Vytisknout diskuzi
Přihláška Josef
Josef
Nick: Josef_
Věk: 17
Odehraný čas na serveru WTLS: cca 2500 hodin
Zkušenosti Policisty: 4400 ( chápu, nesplnuji podmínky, přestože jsem u vás už jedenkrát byl, snažím se to dohnat )
Předešlé Clany: Rally Team, rStreets, PMJ,
Dostal(a) si někdy BAN na WTLS serveru ? Ne
Proč chceš do clanu PMJ? Když jsem viděl znova na severu zkratku PMJ, tak jsem tomu ani nemohl uvěřit, že i po cca 5 letech jste stále tým, který drží pohromadě jako dřív. Líbí se mi váš přístup k hraní a celkově i styl Úsměv
Souhlasíš s podmínky Clanu PMJ a budeš je dodržovat? Ano
Jaké všechny nicky si použil(a) na serveru WTLS? Josef_, Salama
Napiš něco o sobě: Jmenuju se Josef. Je mi 17 let (za 13 dní 18 ). Chodím do 3. ročníku na Střední škole mechanizační v Českých Budějovicích se zaměřením na výpočetní techniku Šklebící se .

Našla by se tu nějaká hodná duše, co by mě navrhla Úsměv

BUBBLY_milka
Ahoj, zajímá mě tvůj odchod z PMJ,

janielitka
Ahoj
Našla by se tu nějaká hodná duše, co by mě navrhla

Najprv ťa musi niekto z nas odporučiť a až potom si môžeš podať prihlašku. Žiadne konkurzy na navrhara sa tu konať nebudu Šklebící se
Zkušenosti Policisty: 4400 ( chápu, nesplnuji podmínky

Chapeš že nesplnuješ podmienky, ale aj tak si podaš prihlašku. Co to je za logiku? Šklebící se Prijatie do klanu je možne až po dosiahnuti 5000 skusenosti. Prosim, aby ste akceptovali pravidla podavania prihlašok.

Seth
Já souhlasím s Jankou. Nejdřív bys měl mít 5000 zkušeností.

Ještě bych to pochopil, kdybys měl nový účet třeba.... není to náhodou tak?
(to je třeba můj případ - na starym účtu jsem měl hodně přes 5k, ale udělal jsem novej, kde mám teď méně... nicméně protože už jsem v PMj byl a chytání mě baví, byl jsem přijat.. a doháním to, jak jen můžu)

Ale pokud máš pořád stejný účet... pak

1) nechápu, jak jsi mohl být v PMJ už dřív a přitom pořád nemáš těch 5 000... to mi úplně nepřipadá, že by tě bavilo chytat... a PMJ je pořád policejní klan

2) máš 4400? To snad není takovej problém dodělat ne? A určitě by to působilo líp, než když přijdeš s tím, že ti chybí 600 zk., protože to opět dělá dojem, že ti dělá zatěžko si těch pár zkušeností dodělat.

No a samozřejmě ti chybí to doporučení no... to opravdu funguje tak, že to doporučení máš mít nejdřív.. a až PAK podávat přihlášku

Jackpal
Souhlasím s jankou a take se Sethem nic víc bych nedodal a zatím bych řekl že přihláška bude zamítnuta

Josef
Ahoj, zajímá mě tvůj odchod z PMJ,

Pokud si vzpomínám, tak to bylo za neaktivitu. Přesně to budeš vědět, když se podíváš na forum.

nechápu, jak jsi mohl být v PMJ už dřív a přitom pořád nemáš těch 5 000... to mi úplně nepřipadá, že by tě bavilo chytat... a PMJ je pořád policejní klan

Čekal jsem, že přijdou takovéhle otázky:
No, když jsem se dostal do PMJ, což bylo cca před 3 lety, tak jsem si podával přihlášku s 2800 zk (možná o něco víc). Ne, že by mě zatýkání nebavilo, ale chvilku po tom, co jste mě přijali, tak jsem přestal hrát a nestihl jsem udělat víc zkušeností. Nechci se tu nějak vymlouvat, samozřejmě chápu vaše odpovědi a také je respektuji.
Proto děkuji, že jste se vůbec vyjádřili a pro příště už takové chyby neudělám. Úsměv

Maselko
Josefe byl jsi málo aktivní ale přitom velmi dobrý spoluhráč, i když si tě jen matně pamatuju. Pravidla jsou jasná. Naví jestli si pamatuješ pravidlo jednou odejdeš a už není cesty z5. Takové byly pravidla, ale doba se mění a aktivní hráči chybí. Viděl bych to že pokud máš opravdu velký zájem z5 do clanu tak si doděláš těch pár zkušeností. a pak si podáš přihlášku znova. Za tu dobu stačí pár lidem poznat že jsi férovej a dobré policista, tak tím určitě dostaneš i nejedno doporučení. Úsměv

Zdar a hodně štestí.

Ghostly
Ačkoli se zde vyjádřilo málo lidí, zavírám přihlášku.
ANO 0% [0 Hlasy]
NE 100% [3 Hlasy]
Počet hlasů : 3

Přejít na fórum:
UŽIVATELSKÁ ANKETA

Zatím nejsou žádné ankety.

Zobrazit jména hlasujících
Členové PMJ
Partneři webu
GTA-Multiplayer.cz Clan PIGS policejnidenik.cz tisen.tv clan f4k