Unknown character set: 'utf-8' PMJ Clan - Diskuzní fórum: Prihláška do PMJ

Vítejte na naší stránce, pro více informací se prosím zaregistrujte

Registracia Obnova.h.

Číst diskuzi
PMJ Clan » // VEŘEJNÉ (TUTO SEKCI VIDÍ VEŘEJNOST) » Nepřijati
Chcete ma do Clanu ?
ANO - napiš dôvod do komentára ANO - napiš dôvod do komentára 29%[2 Hlasy]
NIE - napíš dôvod do komentáru NIE - napíš dôvod do komentáru 71%[5 Hlasy]
Počet hlasů : 7
 Vytisknout diskuzi
Prihláška do PMJ
robisek
Jméno na serveru WTLS: Kinderko_[VB]_

Jméno na webu GTA-MULTIPLAYER.CZ: Robisek55

Věknechci vidět2

Počet nahraných hodin na serveru WTLS:663

Počet zkušeností u policie:6644

Předchozí jména: Robisek Kinderko_[VB]_

Předchozí klany: OHS PMJ

Důvod opuštění předchozích klanů: Neaktivita

Doplňující info o mně, důvod vstupu do klanu: Zdravím volám sa Robert Šulák mám 22 rokov pochádzam z Handlovej (Stredné Slovensko). Rád by som sa dostal znova do PMJ lebo som to začal znova aktívne hrávať a robiť naďalej dobré meno PMJ ako to robia členovia Úsměv . Dôvod odchodu z PMJ Neaktivita bol som mladý sprostí možno aj som no neviem Šklebící se Vyjadrenie bol som 3 roky posebe pracovne v Anglicku kedže neviem veľmi dobre po anglicky tak som tam nemal ani internet a ani pc moc ma to mrzí že som tak ľahko stratil PMJ. Ospravedlňujem sa že som nedal o neaktivite vedieť. Snáď by som mohol dostať poslednú šancu ktorú by som si určite nenehal utiecť medzi prsti!!! Len je to medzi vami či mi ju dáte Úsměv Doporučenie nemám žiadne ale pozná ma tu každý jeden člen a skoro s každým som zatikal Úsměv

Počet banů a důvod každého z nich: žiaden

Odkud jste se dozvěděli o klanu PMJ: O PMJ viem strašne dávno je to najlepší clan na WTLS s úžasnými ľuďmi Úsměv

Ghostly
Dávám NE, protože jsme vyhodili členy, kteří neměli ani tu snahu se připojit za 5 měsíců.. Mohl sis někde zjistit net a aspon napsat 1 zprávu, to se na mě nezlob..

robisek
vobec sa nehnevám berem to Úsměv

Ghostly
Pokud ale v budoucnu uvidíme větší zájem, určitě se já nebo třeba i ostatní rozhodnou jinak..

robisek
budem sa snažiť Úsměv

BUBBLY_milka
Já nevím co říct, nějak tě neznám a tady ostatní tě budou znát pravděpodobně lépe. Párkrát jsi mi na serveru napsal, že jestli nejdu zatýkat, párkrát jsem s tebou zatýkal ale jak jsem říkal neznám tě a počkám si na vyjádření ostatních členů, kteří s tebou mají nějakou zkušenost.

Maselko
Věk velmi dobrý, poměr zks/odehraných hodin velmi luxusní. Ale ta neaktivita. Na serveru tě nepoznám. Moc jsem tě neviděl. No počám si na vyjádření člena bývalého OHS. Cool

janielitka
Kto dal NE nech napiše duvod, inak sa hlas nerata

_TiMe2KilL
Ne, myslím, že i když jsi byl 3 roky mimo, tak se furt dá nějak pořešit to, abys to napsal... i kdybys měl jít někde do kavárny na wifi a napsat to z mobilu...

robisek
No je to zložité keďže je niekto v zahraničí za prácou tak zabuda na svoje záujmy a záľuby. Ale beriem vsetko co pisete . A keďže už niesom v zahraničí tak mám čas aj na svoje záľuby a záujmy . A určite keby som dostal šancu tak by som vás určite nesklamal lenze to je na vás a vase rozhodnutie budem akceptovat ;)

Seth
Zvažoval jsem to.. nakonec dávám NE.

Opakoval bych se po ostatních, důvody asi chápeš. Jen přidám, že ani nemám pocit, že bych tě teď nějak viděl na serveru.... máš pořád nick Robisek nebo Kinderko i ve hře?

Víceméně s tebou nemám problém, ale přijde mi zbytečný přijímat někoho, kdo může taky za měsíc zase spadnout do neaktivity. Ale když tě budu vídat na serveru a budu mít pocit, že by to mohlo fungovat, osobně nemám problém dát ti ANO třeba za dva měsíce, pokud to zkusíš znovu...

A sry ale ta výmluva, že jsi byl bez netu je trochu směšná v roce 2017 xD

robisek
V hre mam meno Kinderko tak ako som ho maal aj v pmj a hram to teraz mesias kazdy den a uz ako som pisal uz nenienim byt neaktivny ale berem vsekto Úsměv

emibure
Více jak tři NE, bohužel přihláška je u konce ... nepřijat

Přejít na fórum:
UŽIVATELSKÁ ANKETA

Zatím nejsou žádné ankety.

Zobrazit jména hlasujících
Členové PMJ
Partneři webu
GTA-Multiplayer.cz Clan PIGS policejnidenik.cz tisen.tv clan f4k