Unknown character set: 'utf-8' PMJ Clan - Diskuzní fórum: Přihláška-Letotrex.

Vítejte na naší stránce, pro více informací se prosím zaregistrujte

Registracia Obnova.h.

Číst diskuzi
PMJ Clan » // VEŘEJNÉ (TUTO SEKCI VIDÍ VEŘEJNOST) » Nepřijati
 Vytisknout diskuzi
Přihláška-Letotrex.
letotrex
Jméno na serveru WTLS: Letotrex.

Jméno na webu GTA-MULTIPLAYER.CZ: 6987412

Věk:16

Počet nahraných hodin na serveru WTLS:3100+

Počet zkušeností u policie:5200+

Předchozí jména: Letotrex.

Předchozí klany:HotringR ,sD,Hoe
Důvod opuštění předchozích klanů: Vetšinou kvuli spoluhraču v Klaně

Doplňující info o mně, důvod vstupu do klanu: Jmenuji se Honza, jsem hráč z wtls který se zajimá předevšim o sawn off ,stunty a hlavně o policii. taky rád hraji s kamarády na ts a vydělávám gangy,a kurýrem. Miluju Energy drinky ale nejsou zrovna zdravé.. a poslední věc co bych sem napsal že mega rád hraji airsoft a také jezdím na velké akce.

Počet banů a důvod každého z nich:1 ban za ab který se zrušil protože to byl omyl a pak jednou ban od serveru..

Odkud jste se dozvěděli o klanu PMJ: Hlavně od Emibura který byl vždy můj vzor Z celehé PMJ

Ghostly
• Minimální věk 18 let
Nevím nevím..
BANY
Ban si měl více než 1x a to za AB, cheaty zde nepodporujeme, čistý být nyní můžeš, ale takhle na nás nikdo nemůže říct ani půl slova, nikdo z nás nebyl banován za cheaty.
Chování
Díval jsem se a nejsi úplný beránek...
Celkově
Celkově bych ti doporučil to zkusit v 18...
Upravil/a Ghostly dne 13-05-2018 15:43

letotrex
achjo :/

Seth
Chybí ti tu hlasování... just sayin..

Jinak mi vadí nízký věk.. po předchozích zkušenostech už nechci brát nikoho pod 18. Přesvědčil jsem se dostatečně, že člověk nikdy neví, co může čekat....

Po chvíli hledání jsem si taky checknul tvůj profil na webu a sry, ale moc mě to nepřesvědčilo o tom, že bys měl být v PMJ. Komenty typu "nebreč, ču***ku" a hromada dalších super výplodů mi nepřipadá zrovna nejvhodnější pro někoho, kdo by k nám měl jít. Kdyby to bylo občas, ale ty tam máš něco takovýho skoro v každým komentu.

K tomu tě navíc neznám.

Když si to všechno spojím, za mě NE. Doporučuju se držet toho, co psal Ghostly...

Celkově
Celkově bych ti doporučil to zkusit v 18...

emibure
Žadatel bohužel nesplňuje podmínky k přijetí ...

BlackTwoOo
Emi, žádný bohužel - diky bohu ze nesplňuje podmínky. NIKDY V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ!

Premier
Moc sem si tě neprohlížel ale pokud nesplnuješ podmínky a máš špatné chovaní jak tak vidím tak se musim přiklonit k ostatním nevidím jinou možnost.

BUBBLY_milka
Jak již bylo řečeno, věk 18 let, navíc jsi byl banován. Vidím, že se tu jeden z našich členů vyjádřil dost razantně vůči tvé žádosti a co píší ostatní já osobně se taky přikláním k NE

letotrex
Ok... tak to zamkněte

Přejít na fórum:
UŽIVATELSKÁ ANKETA

Zatím nejsou žádné ankety.

Zobrazit jména hlasujících
Členové PMJ
Partneři webu
GTA-Multiplayer.cz Clan PIGS policejnidenik.cz tisen.tv clan f4k