Unknown character set: 'utf-8' PMJ Clan - Diskuzní fórum: Přihláška do klanu - Rohliik

Vítejte na naší stránce, pro více informací se prosím zaregistrujte

Registracia Obnova.h.

Číst diskuzi
PMJ Clan » // VEŘEJNÉ (TUTO SEKCI VIDÍ VEŘEJNOST) » Nepřijati
Chcete mne do klanu?
ANO - Napiš důvod do komentářů ANO - Napiš důvod do komentářů 0%[0 Hlasy]
NE - Napiš důvod do kometářů NE - Napiš důvod do kometářů 100%[6 Hlasy]
Počet hlasů : 6
 Vytisknout diskuzi
Přihláška do klanu - Rohliik
Rohliik
Jméno na serveru WTLS: Rohliik

Jméno na webu GTA-MULTIPLAYER.CZ: * Odpovím níže, vysvětlím

Věk: 18

Počet nahraných hodin na serveru WTLS: * Odpovím níže, vysvětlím

Počet zkušeností u policie:

Předchozí jména: ----

Předchozí klany: F4K, GTA, OsC

Důvod opuštění předchozích klanů: OsC - Rozpadl se, několikrát, bohužel | F4K - Sawny mě přestali bavit | GTA - Osobní důvody Úsměv

Doplňující info o mně, důvod vstupu do klanu: * Odpovím níže, vysvětlím

Počet banů a důvod každého z nich: Nebyl jsem zabanovaný

Odkud jste se dozvěděli o klanu PMJ: Našel jsem si vás na internetu

Ahoj, vystupuji pod herním nickem "Rohliik", jediný problém a asi i zasádní u vaše klanu je server. Bohužel na WTLS nehraji a hraji na (asi), konkurenčním SFDFD, ovšem žádnou "rivalitu", "problémy" mezi servery neřešim. Myslím si, že samotná "mise, zábava, klan" by s tímto neměla, nemusela souviset.

Na SFDFD mám nahráno 1300h +, zde přikládám jedno ze starších videí, které jsem si točil. Tuhle misi nehraji na zkušenosti, ale "pár" jich mám, pro mě je to hlavně zábava a adrenalin. A Váš klan k tomu slušně přispívá, tak třeba se mi povede i to, abych se k vám dostal! Úsměv

• Ani na SFDFD, ani na WTLS jsem nebyl zabanovaný.

• https://www.youtube.com/watch?v=26pqp2TO6ec

mmiirreekk
NE PMJ hraje jen na WTLS

Ghostly
Jaký je tedy duvod být v PMJ, když nejsi z WTLS?

Rohliik
"Clan PMJ, nebo-li Pohotovostní motorizovaná jednotka je sdružená hráčí, kteří umí a hlavně je baví práce u policie ve hře San Andreas Multiplayer"

Úsměv

A možná i "jakási" reprezentace klanu na jíných serverech / portálech. Úsměv

Ghostly
No já si hlavně myslím, že by to způsobilo problémy na obou stranách a nechci, aby se mezi sebou někdo nějak hádal a my byli tím prostředníkem. Mohu ti říct, že pokud bys někdy zamířil na WTLS, tak to zkusít můžeš, zkusit můžeš taky hrát na WTLS, za zkoušku to stojí, třeba zůstaneš právě tam.. Přeji hezký den a bez větších diskuzí asi říkám, že NE

Rohliik
Naprosto to chápu, tedy asi všichni víme verdikt.

Minimálně děkuji za slušné jednaní - Zatkněte co nejvíce hráčů, mějte se pěkně!

Maselko
Pokud jsi si prohlížel tyto stránky, tak jistě víš že působíme na WTLS. Zajisté by bylo fajn působit i na jiných serverech, ale bohužel je to určitě nereálné. Jsem osobně rád za každého rozumného člověka kterého baví job policisty, a ma zájem o náš clan. Ale v tomto případě dávám ne, jelikož členové clanu hrají spolu na jednom serveru a také většinou "v jednom autě" a tím si vzájemně pomáhají. Každopádně děkuji za přihlášku a přeji mnoho zatčených kriminálníků a hlavně spoustu úspěchů nejen v herním světě, ale i v reálnem životě ;)

Seth
NE. Hlavně z důvodu, že tě nikdo z nás nezná a nemůže znát, pokud hraješ na jiném serveru...

PMJ je parta.

emibure
Díky za zájem a měj se pěkně ...

Přejít na fórum:
UŽIVATELSKÁ ANKETA

Zatím nejsou žádné ankety.

Zobrazit jména hlasujících
Členové PMJ
Partneři webu
GTA-Multiplayer.cz Clan PIGS policejnidenik.cz tisen.tv clan f4k