Unknown character set: 'utf-8' PMJ Clan - Diskuzní fórum: Přihláška do klanu _Kennys152_ .

Vítejte na naší stránce, pro více informací se prosím zaregistrujte

Registracia Obnova.h.

Číst diskuzi
PMJ Clan » // VEŘEJNÉ (TUTO SEKCI VIDÍ VEŘEJNOST) » Nepřijati
Chcete mě do PMJ ? :).
Ano Důvod?. Ano  Důvod?. 67%[6 Hlasy]
Ne Důvod ?. Ne Důvod ?. 33%[3 Hlasy]
Počet hlasů : 9
 Vytisknout diskuzi
Přihláška do klanu _Kennys152_ .
_Kennys152_
Jméno na serveru WTLS:HotringR]Kennys152_

Jméno na webu GTA-MULTIPLAYER.CZ:_Kennys152_

Věk:18

Počet nahraných hodin na serveru WTLS:1773

Počet zkušeností u policie:5872
Předchozí jména:Kennys152

Předchozí klany:HotringR

Důvod opuštění předchozích klanů:Rozpadl se.

Doplňující info o mně, důvod vstupu do klanu:Takže ahoj jmenuju se Tonda Hraju wtls už pomalu 6 let od 6.4.2012. Hodně mě baví být na wtls policistou Duvod vstupu do klanuje že mě strašně moc baví být policista a chci být ve vaší komunitě tento klan znám už velice dlouho a chtěl jsem jít do pmj ale problém byl že jsem nesplnoval podmínky.

Počet banů a důvod každého z nich:Žádný

Odkud jste se dozvěděli o klanu PMJ:No kdy jsem se to dozvěděl to je už strašně moc dlouho ale prostě jsem zjistil kdo je klan pmj od lidí a hlavně mě furt zatýkali no nevím co dál psát nejsem moc na psaní to je asi vše.

Maselko
Ahoj, vím o tobě, ale tak nějak si tě pamatuju matně. Koukam že za 6 let 1,7k hodin, tak to asi moc nehrajes. A jake mas konicky v osobnim zivote? A co studujes, reda pokud to neni prisne tajne Úsměv

_Kennys152_
Ahoj promin takže 1773hodin málo za 6 let ale popravdě aktivně jsem začel hrát 2017 kdy jsem hrál furt měl a tedka jsem měl přes prázdniny pauzu a ted od září hraju aktivně každý den cca 6 hodin jak kdy. Moje Koníčky jsou ježdění autem a na motorce a opravování jich. a studuju momentálně opraváře motorových vozidel a jsem ve 3 ročníku Úsměv.

BUBBLY_milka
Když se vrátím k tomu klanu HotringR] v přihlášce máš napsáno, že se klan rozpadl, tyto informace jsem se nesnažil dohledat ale zajímalo by mne, jak to máš s tím klanem, protože ve svém nicku stále máš napsáno HotringR] a tak nevím, jestli náhodou ten tým, nějak nepokračuje. Na serveru potkávám více hráčů co mají v nicku tento klan. Pokud bys měl totiž členství nějakého jiného klanu, musel bys ho opustit, pokud by ses chtěl stát naším členem.

_Kennys152_
Ahoj klan HotringR] je rozpadlý protože jsem zakladatel clanu a majitelem a ty co mají ještě HotringR] jsou starý hráči. ale není problém klidně si změním nick ale právě jsem myslel abych pak nemusel čekat protože pak musím odehrát 50 hodín nebo jak to je nevadí udělám hned. Úsměv

BUBBLY_milka
Tak jsem to nemyslel, jen mě to zajímalo jak to je Úsměv

_Kennys152_
už jsem si změnil nick ale ten Klan hotringR jsem mě z důvodu že jsem si nechtel menit nick protože bych měl pak za 50 hodin herní ho času ale s tím klanem jsem dřív zakládal tuning srazy výlety a hitmany Takhle si to myslel ? jako chápu jako myslel sis že do toho klanu jakože patřím a tak že není rozpadlý? Úsměv.

mmiirreekk
za me ANO, co se tyce hodin a zkusenosti tak to splnuje, chovani co sem koukal tak zadny problem z drivejska si te moc nepamatuju, takze hodnotim podle toho co sem videl v poslednich tydnech

BUBBLY_milka
Ano jsem pro přijetí, nenašel jsem o tobě nic špatného a splňuješ podmínky pro přijetí a co se týká těch zkušeností u policie, tak věřím, že ty půjdou nahoru.

Seth
Ahoj, já dávám ANO. Podmínky splňuješ a nezdá se, že bys byl problémový hráč.

Moc tě teda neznám, ale to je spíš moje vina... vzhledem k tomu, že teď moc nehraju.

Takže ANO

Premier
Nebudu to natahovat poslední dobu spolu hrajem často a celkem si se snažil takže za mě taky ano podmínky splnuješ a nepřijde mi že bys byl problemovej hráč neni co řešit

Maselko
Koukám že to vypadá že nikdo s tebou nemá problém a ja si tě pamatuju jen matně a problémy s tebou nebyly. Podmínky splňuješ tak nemám co bych dodal. Takže za mě ANO.

Ghostly
Dávám NE a to jenom kvůli tomu, že do poslední chvíle jsem o tobě neslyšel, rozhodně vše splňuješ a přijal bych tě, ale když jsem ještě aktivně hrál, tak jsem tě snad ani nepotkal nebo si tě nevšiml...
Nechci, aby byl každý try harder a nolifer, který jen hraje hry, ale abych tě aspoň znal..
Pokud to nyní nevyjde, tak příště již dostaneš jinačí názor, ale chci tě víc poznat..

//A taky je zde 6ANO a pouze 5 členů zde napsalo, takže směrodatné příspěvky hlasy (komentáře)!

janielitka
Suhlasim s Ghostlym. Za 6 rokov čo tu obaja hrajeme som o tebe nikdy nič nepočula, nikdy si sa s klanom nijak nebavil a v zatykani si uplny priemer keď pozeram na pomer odohranych hodin a skusenosti. Nepotrebujeme noveho člena, je nas dosť a ty nie si zrovna hrač ktory by bol klanu blizky alebo prejavil o PMJ zaujem. Nič osobne proti tebe, je to len moj nazor a možno ma dokonca chlapi prehlasuju, ale za mňa NE.

_Kennys152_
Ahoj ano chápu vás ale chci vás veli rád poznat ale jestli se to zamítne tak budu pracovat na tom vás všechny poznat Úsměv. jako moc bych chtěl do PMJ ale váš názor vám neberu a beru na vědomí a máte pravdu Úsměv.

BUBBLY_milka
Možná jsem se unáhlil, ale své rozhodnutí měnit nebudu, jsi si ale jistý, do jakého klanu se vlastně hlásíš? PMJ se totiž od všech ostatních klanů hodně liší, nepořádáme například žádné akce (až na výjimky, kdy jednou za čas něco je). Probíhají ale srazy.

_Kennys152_
Ano vím do jakého klanu se hlasím a chci být součástí já na srazy klidně pujdu mám auto takže není problém. ale jak se všichni rozhodnou každej má svůj názor nezlobím se Úsměv.

_Kennys152_
Mě se hlavně v PMJ líbí kolektiv jak všichni spolůpracujou a jsou v pohodě lidi Úsměv ano i v jiným klanu jsou takoví lidi fajn ale tohle mi ani nepřijde jako klan ale spíš jako rodina strašně moc se mi líbí být policista i tak nadále budu chytat když to nevýjde Úsměv.

Ghostly
Jako až zas budu hrát, tak není problém se sejít na TS..

_Kennys152_
Ano klidně rád pokecám Úsměv.

Přejít na fórum:
UŽIVATELSKÁ ANKETA

Zatím nejsou žádné ankety.

Zobrazit jména hlasujících
Členové PMJ
Partneři webu
GTA-Multiplayer.cz Clan PIGS policejnidenik.cz tisen.tv clan f4k