Unknown character set: 'utf-8' PMJ Clan - Diskuzní fórum: Přihláška - ReadyBoss

Vítejte na naší stránce, pro více informací se prosím zaregistrujte

Registracia Obnova.h.

Číst diskuzi
PMJ Clan » // VEŘEJNÉ (TUTO SEKCI VIDÍ VEŘEJNOST) » Nepřijati
 Vytisknout diskuzi
Přihláška - ReadyBoss
ReadyBoss
Jméno na serveru WTLS: sD]ReadyBoss

Jméno na webu GTA-MULTIPLAYER.CZ: ReadyBoss

Věk: 17

Počet nahraných hodin na serveru WTLS: 3 000 h

Počet zkušeností u policie: 8 213

Předchozí jména: sDrivers.]ReadyBoss, ReadyBoss

Předchozí klany: Street Drivers

Důvod opuštění předchozích klanů: Stále jsem v clanu, ale clan je víceméně neaktivní.

Doplňující info o mně, důvod vstupu do klanu: Jmenuji se Martin, je mi 17 let (letos bude 18 - byl bych rád, kdyby šla udělat výjimka, nebo bych si pár měsíců musel počkat), bydlím ve vesnici u Zlína, studuji veřejnosprávní činnost, volný čas trávím hraním na WTLS, kde opravdu rád zatýkám. Na serveru WTLS jsem si poprvé zahrál o letních prázdninách v roce 2013, tudíž to bude již 6 let, co zde trávím čas. Již v rané době hraní jsem si všiml clanu PMJ, který jsem si opravdu rychle oblíbil a okamžitě mě napadla myšlenka, že bych jednoho dne mohl být jeho součástí. Dříve jsem to bral pouze jako myšlenku, co by kdyby, nyní to vidím trochu reálněji a byl bych rád, kdyby se mi to povedlo.

Počet banů a důvod každého z nich: Bany jsem za celých 6 let měl 2. První ban jsem dostal za údajný no-reload (žádné cheaty jsem nepoužil - měl jsem pouze ohromné lagy - ano uvědomuji si, že i ty by se měly banovat) následně mi však byl ban tehdejším Administrátorem Akacikem zrušený a já jsem mu za to dodnes opravdu moc vděčný. Druhý ban jsem dostal nedávno od Administrátora Nxs, ban jsem dostal někdy v noci, ale ráno mi byl Hlavním Manažerem niCem zrušen, z důvodu, že byl neoprávněný. Důvod tohoto banu dodnes nevím.

Odkud jste se dozvěděli o klanu PMJ: O clanu PMJ jsem se dozvěděl již hodně dávno, když jsem začínal hrát na serveru WTLS. Mohl to být možná rok 2014.

Ghostly
Zajdi za mnou někdy na Teamspeak a třeba se domluvíme nějak, prohodíme řeč..

Anonymní uživatel
Nějak tu nevidím anketu.

Ale jinak máš za mě ANO.

Nemám s tebou žádný problém. Tolik se sice neznáme, ale nevím o tom, že bys na serveru dělal cokoliv nepatřičného. Teda snad až na ten rap xD

BUBBLY_milka
Já dávám ANO, už i proto, že se známe osobně a dle mého názoru jsi fajn Úsměv

Stener
Pamatuji si tě z mého aktivního hraní.. Chceš patřit do clanu kvůli PMJ nebo Bubbly_milkovi ?

ReadyBoss
Rozhodně kvůli PMJ Stenere Úsměv

BUBBLY_milka
Nebavil se o tom se mnou, ani jsem nevěděl, že bude opět podávat přihlášku. Faktem je, že nesplňuje jednu podmínku!

ReadyBoss
Jinak přihlášku jsem ještě nepodával Bubbly, takže není to opět Šklebící se

DOX
Nepáči sa mi ze si stále v clane keď si podavas k nám prihlášku.
Opustenim klanu pred podaním prihlášky by si si urobil + u viacerých členov.
Vieš mam z toho taky divný pocit.

ReadyBoss
Je mi to jasné dOxi, ale jelikož nesplňuji tu jednu podmínku, a tou je věk, tak jsem nechtěl zbytečně opustit sD a následně třeba zjistit, že zde šanci nemám. Ale říkám, chápu tento argument. Úsměv

RafO
Rozhodne sa nebudem vyjadrovať keď si stále členom iného klanu.

Ghostly
Myslím si, že bys měl, jak zde napsal Rafo, opustit současný klan, pokud chceš tedy k nám, tak stejně už nejsi prespektivním členem. U nás, kdyby si přemýšlel o vstupu do jiného klanu, tak tě vyhodíme rovnou... 18

ReadyBoss
Je mi to jasné, PMJ je prostě o dost vyšší level. Vlastně nejvyšší, clan sD opustím klidně ještě dnes, pokud by mi to mělo pomoct tady Úsměv Stejně je ten clan neaktivní a členové jsou informováni o této přihlášce a případném opuštění clanu.

ReadyBoss
Tak zdravím ještě jednou. S clanem Street Drivers jsem se definitivně rozloučil a již nejsem jeho součástí, proto ohled na ten clan už nemusíte brát.

mmiirreekk
za me ANO, sice sem ted na serveru dlouho nebyl ale co si pamatuju tak byl v pohode

janielitka
Potrebujem ta spoznat viac, aby som bola schopna dat ti ano. Aj ked nemam nic proti tebe a zdas sa mi v pohode, par viet o tebe v prihlaske mi nestaci. Je lepsie ked hrac ukaze zaujem o klan este predtym, ako si poda prihlasku. Lebo v tvojom pripade nemam pocit, ze si sa niekedy pokusal s klanom na serveri nejak bavit/spojit/ukazat zaujem. Ja potrebujem cas na rozhodnutie, pretoze vsetkych clenov PMJ povazujem za minirodinku, ale ty si premna cudzi. Zdrzujem sa docasne hlasovania kym ta nespoznam lepsie. Ak ma muzi prehlasuju, tak otvaram svoju naruc aj ja Šklebící se

Stener
: Stále jsem v clanu, ale clan je víceméně neaktivní.

Sice už nejsi členem, ale ještě onehdy jsi pořádal akce a pod tímto klanem, týden zpět (+-). Stačí mi vysvětlení jak tyto akce probíhaly, protože mi nesedí když píšeš, že je klan víceméně neaktivní.

Na druhou stranu pokud jsi na serveru pomocníkem, je to malá ukázka toho, že by jsi měl být slušným hráčem. A i admini s tebou nemají problém.

ReadyBoss
Stenere, je pravda, že jsme "akce" pořádali. Vlastně to řeknu spíš takto: Byla to akce, kterou jsem vlastně navrhl já, protože nikdo jiný nic nechtěl dělat. Byla to 1 akce po asi 6 měsících. V clanu nás bylo "aktivních" jen pár, takže jsem je sháněl pár minut před akcí a vlastně celá akce byla pod dohledem 3 hráčů, z toho jsem byl 1 já a další 1 ani nebyl z clanu, ale nabídl pomoc. Následně mi další hodinu pomáhali členové AT. Takže můžeš posoudit sám, že ten clan neaktivní je.

DOX
Zdravím,

Na serveri na mňa nepôsobis tak, aby som si myslel ze sa k nám hodíš.
Z ničoho nič si sa zjavil a chceš sa pridať do clanu kde ta 90% percent ľudí ani nepozná alebo ak pozná, tak iba zo zlých skúsenosti.

NIE

Ghostly
Já bych se přiklonil k ANO, ale zkus ostatní přesvědčit, že nemají pravdu a zkus to potom znovu, myslím si, že šanci máš, ale musíš dokázat, že jsi prostě vph.. Šklebící se

Přejít na fórum:
UŽIVATELSKÁ ANKETA

Zatím nejsou žádné ankety.

Zobrazit jména hlasujících
Členové PMJ
Partneři webu
GTA-Multiplayer.cz Clan PIGS policejnidenik.cz tisen.tv clan f4k