Unknown character set: 'utf-8' PMJ Clan - Diskuzní fórum: Přihláška - ReadyBoss

Vítejte na naší stránce, pro více informací se prosím zaregistrujte

Registracia Obnova.h.

Číst diskuzi
PMJ Clan » // VEŘEJNÉ (TUTO SEKCI VIDÍ VEŘEJNOST) » Přihlášky do CLANU PMJ
 Vytisknout diskuzi
Přihláška - ReadyBoss
ReadyBoss
Stenere, je pravda, že jsme "akce" pořádali. Vlastně to řeknu spíš takto: Byla to akce, kterou jsem vlastně navrhl já, protože nikdo jiný nic nechtěl dělat. Byla to 1 akce po asi 6 měsících. V clanu nás bylo "aktivních" jen pár, takže jsem je sháněl pár minut před akcí a vlastně celá akce byla pod dohledem 3 hráčů, z toho jsem byl 1 já a další 1 ani nebyl z clanu, ale nabídl pomoc. Následně mi další hodinu pomáhali členové AT. Takže můžeš posoudit sám, že ten clan neaktivní je.

dOxerinO_
Zdravím,

Na serveri na mňa nepôsobis tak, aby som si myslel ze sa k nám hodíš.
Z ničoho nič si sa zjavil a chceš sa pridať do clanu kde ta 90% percent ľudí ani nepozná alebo ak pozná, tak iba zo zlých skúsenosti.

NIE

Ghostly
Já bych se přiklonil k ANO, ale zkus ostatní přesvědčit, že nemají pravdu a zkus to potom znovu, myslím si, že šanci máš, ale musíš dokázat, že jsi prostě vph.. Šklebící se

ReadyBoss
Jasně Ghostly, díky Úsměv Pokud mě někdo nezná, nevím no, možná kdyby přišel na server, rád zahraju nebo něco, nemám problém, aby mě poznali, nicméně si myslím, že mě zná většina hráčů Šklebící se

ReadyBoss
Zdravím, bylo mi řečeno, že jsem dlouho pomocníkem a že se sem mám vyjádřit ohledně případného povýšení. Chtěl bych vám říct, že kdyby mi náhodou přišla nabídka na povýšení, zůstal bych v PMJ.

Ghostly
Nadpoloviční část členů se shodla, na NE. Já osobně si myslím, že bys to měl zkusit třeba na konci prázdnin nebo na podzim, třeba někteří změní názor.

Nepřijat.

Přejít na fórum:
UŽIVATELSKÁ ANKETA

Zatím nejsou žádné ankety.

Zobrazit jména hlasujících
Členové PMJ
Partneři webu
GTA-Multiplayer.cz Clan PIGS policejnidenik.cz tisen.tv clan f4k